Література і живопис: інтермедіальний дискурс

This document was uploaded by one of our users. The uploader already confirmed that they had the permission to publish it. If you are author/publisher or own the copyright of this documents, please report to us by using this DMCA report form.

Simply click on the Download Book button.

Yes, Book downloads on Ebookily are 100% Free.

Sometimes the book is free on Amazon As well, so go ahead and hit "Search on Amazon"

Фесенко В. І. Література і живопис: інтермедіальний дискурс : [навч. посібник] / В. І. Фесенко. – К. : Вид. центр КНЛУ, 2014. – 398 с.
У посібнику використовуються новітні дослідження теорії літератури з інтертекстуальності і метатекстуальності. Діалектика стосунків текст / візуальний образ простежується з опорою на сучасне розуміння інтермедіального дискурсу. При аналізі жанрових особливостей акцент переноситься на такі компоненти, як екзистенційність, соціальний (культурний, політичний, історичний) код, дефігурація; не оминається увагою і паралельне літературне поняття фікціоналізації / автофікціоналізації.
Посібник "Література і живопис: інтермедіальний дискурс" призначений для студентів філологічних факультетів, які навчаються за спеціальністю "Мова і література", прослухали теоретичний курс "Вступ до літературознавства", оглядові курси історії зарубіжної літератури, культурології і поглиблюють свої знання у сфері функціонування літератури в лоні інших мистецтв шляхом вивчення курсів за вибором. Посібник складається з двох частин (Література і живопис; Література і кінематограф), які об’єднуються формально і змістовно навколо теми діалогу мистецтв. В основу посібника покладено принцип діахронії, який дозволяє простежити діалог літератури , живопису, кіно в історичній перспективі. Разом із тим, даний посібник не має вичерпного характеру монографії – він висвітлює вузлові моменти взаємодії двох мистецтв.
З огляду на актуальність порівняльних студій у сучасному літературознавстві, враховуючи зростання суспільного інтересу до гуманітарних студій, даний посібник може бути корисним не тільки студентам-філологам, а й мистецтвознавцям, вчителям середньої школи й усім, хто цікавиться історією розвитку сучасної культури, мистецтв і цивілізації.

Author(s): Фесенко В.І.

Language: Ukrainian
Commentary: 1565826
Tags: Литературоведение;Сравнительное литературоведение и международные литературные связи