Епоксикомпозитні матеріали, модифіковані енергетичними полями

This document was uploaded by one of our users. The uploader already confirmed that they had the permission to publish it. If you are author/publisher or own the copyright of this documents, please report to us by using this DMCA report form.

Simply click on the Download Book button.

Yes, Book downloads on Ebookily are 100% Free.

Sometimes the book is free on Amazon As well, so go ahead and hit "Search on Amazon"

Монографія. - Тернопіль, Збруч, 2008. - 208 с.
У монографії розглянуто основні фізико-хімічні аспекти і принципи формування композитних матеріалів на основі епоксидних смол. Наведено методики проведення досліджень композитних матеріалів, обґрунтовано основні закономірності деформування і руйнування полімеркомпозитів, наповнених дисперсними частками різної фізичної природи. Показано основні шляхи вдосконалення відомих методик дослідження матеріалів, які дозволяють максимально зменшити похибку результатів досліджень.
Запропоновано новий підхід до модифікування компонентів оліґомерного зв’язувача і композицій енергетичними полями. Показано, що модифікування компонентів матеріалу магнітним полем і ультрафіолетовим опроміненням забезпечує високий ступінь зшивання матриці у зовнішніх поверхневих шарах, що підвищує експлуатаційні характеристики епоксикомпозитів і захисних покриттів на їх основі. Обґрунтовано вибір дисперсного наповнювача як комплексу з двох компонентів різної фізичної природи, що забезпечує поліпшення антикорозійних властивостей і стійкості до спрацювання захисних покриттів.
Призначено для науковців, інженерно-технічних працівників, які займаються створенням і використанням полімерних композитів у машинобудуванні, хімічній, нафтопереробній галузях промисловості і в сільському господарстві. Може бути корисною для аспірантів та студентів відповідних спеціальностей.
Язык - украинский.

Author(s): Стухляк П.Д., Букетов А.В., Добротвор І.Г.

Language: Ukrainian
Commentary: 549718
Tags: Химия и химическая промышленность;Высокомолекулярные соединения