Онуфрієнко В.М., П'янков В.П., Сніжко Н.В., Антоненко Н.М., Зіненко І.І.
Для слухачів підготовчих курсів спеціальностей технічного напрямку усіх форм навчання. — Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. — 46 с.
У даному посібнику наведені завдання контрольних робіт з математики, які складені для слухачів підготовчих курсів спеціальностей технічного напрямку. Ці контрольні роботи рекомендується проводити аудиторне.
Посібник містить дев'ять контрольних робіт; з них вісім тематичних робіт з окремих розділів математики, а остання – підсумкова. Кожна контрольна робота має два рівня складності. Перший рівень має тестовий формат, в якому пропонуються варіанти відповідей. Завдання другого рівня мають відкриту форму відповіді. У контрольних роботах № 1 – 6 та 8 в кожному рівні по 5 завдань, у 7-й по 3, а у підсумковій по 10. Кожна контрольна робота має 4 варіанти.
Контрольна робота №1 містить завдання з арифметики, на перетворення алгебраїчних виразів, задачі на пропорції і відсотки.
Контрольна робота №2 містить завдання на розв'язання алгебраїчних рівнянь та їх систем, текстові задачі, які розв'язуються за допомогою складання алгебраїчних рівнянь, а також параметричні задачі, в яких потрібно скласти і розв’язати рівняння відносно параметра.
Контрольна робота №3 містить завдання на розв'язання алгебраїчних нерівностей, їх систем та сукупностей, а також параметричні задачі, в яких потрібно скласти і розв’язати нерівності відносно параметра.
У контрольній роботі №4 потрібно розв’язати показникові рівняння, нерівності та їх системи. Вона також містить задачі на прогресії.
Контрольна робота №5 містить завдання на перетворення логарифмічних виразів, розв'язання логарифмічних рівнянь, нерівностей та їх систем.
Контрольна робота №6 присвячена тригонометрії.
Контрольна робота №7 містить завдання з геометрії і векторної алгебри.
Контрольна робота №8 містить завдання на властивості функцій, диференціальне і інтегральне числення, комбінаторику, теорію ймовірностей і математичну статистику.
Даний посібник є частиною лекційного курсу елементарної математики; його матеріали можуть бути використані для практичної ілюстрації теоретичних положень, а також для проведення модульного контролю (його аудиторної частини).