Промислові контролери

This document was uploaded by one of our users. The uploader already confirmed that they had the permission to publish it. If you are author/publisher or own the copyright of this documents, please report to us by using this DMCA report form.

Simply click on the Download Book button.

Yes, Book downloads on Ebookily are 100% Free.

Sometimes the book is free on Amazon As well, so go ahead and hit "Search on Amazon"

Навчальний посібник. – К.: НУХТ, 2003. – 320 с.
У першому розділі посібника розглянуто загальні принципи побудови мікропроцесорних засобів автоматизації, історія їх розвитку, структура і способи подання інформації у мікропроцесорних системах, принципи побудови і програмування мікропроцесорних контролерів.
У другому розділі посібника розглянуто технічні та функціональні можливості промислового контролера Ломіконт, наведено схеми підключення до нього датчиків і виконавчих механізмів. Особливу увагу приділено опису технологічної мови програмування Мікрол. Наведено приклади програмування.
У третьому розділі розглянуто питання технічного і програмного забезпечення програмованого контролера Реміконт-
130. Відмінністю програмування цього контролера є використання мови функціональних блоків, яка широко використовується і в інших контролерах. Наведено описи основних алгоритмів, що використовуються у програмуванні контролера, розглянуті приклади програмування для різних класів задач аналогового і логіко-командного керування.
У четвертому розділі розглянуто технічні і функціональні можливості мікропроцесорних контролерів, пропонованих фірмою Schneider Electric. Ця фірма є однією з лідерів у галузі промислових мікропроцесорних контролерів, її продукція відповідає кращим світовим стандартам. У навчальному посібнику наведено призначення і характеристики окремих модулів входів-виходів контролерів TSX Modicon Micro і TSX Modicon Premium, а в додатках - схеми під'єднання до них.
У п'ятому розділі розглянуто мови програмування промислових контролерів, що відповідають міжнародному стандарту МЕК 1131.3, а саме: Ladder Diagram (крокові діаграми), Structured Text (структурований текст), Instruction List (мова інструкцій) та Grafcet (мова послідовних кроків і умов переходів між ними). Крім того, наведено дані про принципи створення програми користувача для конкретної задачі керування, процедур конфігурування окремих її етапів.
Наведені у навчальному посібнику матеріали можуть бути використані як для вивчення окремих промислових контролерів, так для курсового і дипломного проектування систем автоматизації на базі мікропроцесорних контролерів.

Author(s): Ельперін І.В.

Language: Ukrainian
Commentary: 43145
Tags: Автоматизация;Технические средства автоматизации (ТСА)