Явище політичної корупції: теоретико-методологічний аналіз

This document was uploaded by one of our users. The uploader already confirmed that they had the permission to publish it. If you are author/publisher or own the copyright of this documents, please report to us by using this DMCA report form.

Simply click on the Download Book button.

Yes, Book downloads on Ebookily are 100% Free.

Sometimes the book is free on Amazon As well, so go ahead and hit "Search on Amazon"

Монографія. – К.: НІСД, 2013. – 232 с.
Монографія присвячена аналізу наукових підходів, які застосовувалися до вивчення політичної корупції протягом XX століття і поточної ситуації з вивченням цього явища в академічній сфері; розгляду і структуруванню різноманіття існуючих визначень політичної корупції, а також їх кореляції з такими термінами, як «корупція у політиці» і «бюрократична або адміністративна корупція»; аналізу сильних і слабких сторін різних іноземних і вітчизняних методик дослідження явища політичної корупції; окрема увага була приділена використанню методу оцінювання до дослідження політичної корупції. У праці зроблено оцінку взаємовпливу і взаємозв’язку двох типів корупції – політичної та бюрократичної – на процес їх становлення й перебігу. Проаналізовано використання методу моделювання до вивчення явища політичної корупції та окреслено межі й можливості цього методу в зазначеній перспективі. Застосовано авторський алгоритм аналізу випадків політичної корупції у таких країнах, як Італія, Чехія, Польща, Болгарія, Росія, Україна і Таджикистан у 1990-х роках.
Монографія є спробою перевірки наявності чи відсутності цілісної теорії політичної корупції та універсального методу для дослідження цього явища.
Для науковців, які займаються проблематикою корупції, фахівців, зайнятих у сфері боротьби і протидії корупції, розробленні антикорупційної політики, викладачів ВУЗів, аспірантів, студентів, які цікавляться дослідженнями явища корупції.

Author(s): Кохан Г.В.

Language: Ukrainian
Commentary: 1431054
Tags: Финансово-экономические дисциплины;Государственное регулирование экономики