Навч. посібник: У 2-х ч. — К.: КНЕУ, 2001. — 546 с. ISBN 966-574-220-5
До першої частини посібника крім стислих відомостей з основ елементарної математики включено всі програмні питання з аналітичної геометрії, вищої алгебри, диференціального числення та математичного аналізу.
Матеріал подається на чітких прикладних засадах, що відповідає сучасним світовим тенденціям стосовно математичної освіти майбутніх економістів. Головна увага приділяється розкриттю змісту понять і їх взаємозв’язків, з’ясуванню сутності притаманних математиці індуктивних і дедуктивних методів міркувань, а також якомога повнішому висвітленню застосувань розглядуваних математичних моделей і алгоритмів, зокрема із залученням засобів комп’ютерного аналізу.
Усі теоретичні твердження доводяться чітко й аргументовано, але без надмірної строгості, з опорою на наочність, інтуїцію та неформальну логіку, і водночас докладно тлумачаться з допомогою системно дібраних прикладів — від найпростіших до вельми складних.
Прикладна спрямованість посібника підсилюється вміщеними в кожному розділі добірками суто економічних задач, до яких пропонуються розгорнуті розв’язання, що ілюструють застосування відповідної теорії.
До всіх розділів подаються численні задачі для самостійного розв’язування та тренувально-тестові вправи, завдяки чому посібник поєднує в собі функції повноцінного задачника з курсу вищої математики.
Призначений для студентів економічних спеціальностей вузів. З огляду на повноту й системність викладу теорії та значний за обсягом і різноманітний за змістом задачний матеріал буде корисний студентам, аспірантам і викладачам, котрі працюють за будь-якою програмою пропонованого курсу. Може стати посібником для подальшої самоосвіти економістів-практиків.