Машинна графіка

This document was uploaded by one of our users. The uploader already confirmed that they had the permission to publish it. If you are author/publisher or own the copyright of this documents, please report to us by using this DMCA report form.

Simply click on the Download Book button.

Yes, Book downloads on Ebookily are 100% Free.

Sometimes the book is free on Amazon As well, so go ahead and hit "Search on Amazon"

10 с.
Графіка – одне з найдавніших мистецтв спілкування, предтеча писемності. Споконвіку духовні цінності передавались від однієї майстерності до іншої, саме так, як Господь надав людині свої образ, подобу та дух. Здавна соціальна інформація втілювалась у візуальні образи: конструкції та оздоблення одягу, побутових речей, зброї, при-ватних та громадських споруд. Мозаїка, вишивка, художній килим з візерунками – наочні приклади зображень, сфор-мованих з дрібних різноколірних елементів. Відтак, найпершими технічними засобами машинної графіки можна вва-жати ткацькі верстати, винайдені за тисячі років до Нової ери, ще наприкінці неоліту.
Приблизно за 900 років до Нової ери було створено Ветхий завіт, вперше написаний з допомогою алфавіту. І другою з десяти священних заповідей була заборона відтворювати світ у зображеннях. З виникненням східних моно-теїстичних релігій – іудаїзму, християнства, ісламу – дар слова став воістину божественним, а їх прибічники гідні ймення людей Книги. Пріоритет сприйняття і трактування світу перейшов до лівої півкулі мозку, відповідальної за логічне мислення, краще розвинене у чоловіків. Лише з винайденням кінематографа почався реванш не-текстової, не-книжкової культури.

Author(s): Лисенко Валерій.

Language: Ukrainian
Commentary: 531265
Tags: Информатика и вычислительная техника;Компьютерная графика